Baseny, kaczki, nerki, pojniki

oferta produktowa

Kategorie produktów

Najnowsze produkty

Wyświetlanie 1–3 z 6 wyników

Pojemnik dobowej zbiórki

Wskazania: Wyrób przeznaczony do stosowania w jednostkach leczniczych w warunkach domowych do obsługi ludzi obłożnie chorych, w celu łagodzenia skutków urazów; przebiegu chorób. Wyrób służy do pielęgnacji pourazowej. W przypadku stosowania wyrobu przez osoby starsze lub unieruchomione wymagana jest pomoc innych osób. Uwagi: Nie podgrzewać otwartym ogniem. Myć popularnymi środkami myjącymi nie zawierającymi substancji ścieralnych. Dezynfekcję można przeprowadzić w autoklawie w temperaturze 120° C do 30 min. Okres ważności 2 lata.

15.00 

Miseczka nerkowata Rowlam:

Opis: Przydatna przy karmieniu, zmianie opatrunków, polewaniu ran w celu przemycia itp. Pojemność: 700ml. Uwagi: Nie używać pękniętego wyrobu. Myć popularnymi środkami myjącymi. Wyrób może yć poddawany sterylizacji termicznej w atmosferze suchego powietrza o temperaturze 130°C, oraz autoklawie w atmosferze sprężonej pary wodnej w temperaturze 126°C. Miseczkę można dezynfekować.

7.50 

Miseczka nerkowata Rowlam:

Opis: Przydatna przy karmieniu, zmianie opatrunków, polewaniu ran w celu przemycia itp. Pojemność: 300ml Uwagi: Nie używać pękniętego wyrobu. Myć popularnymi środkami myjącymi. Wyrób może yć poddawany sterylizacji termicznej w atmosferze suchego powietrza o temperaturze 130°C, oraz autoklawie w atmosferze sprężonej pary wodnej w temperaturze 126° C.

5.50