Podkłady i prześcieradła

oferta produktowa

Kategorie produktów

Najnowsze produkty

Wyświetlanie 1–3 z 13 wyników

Seni Soft: 90

Opis: Seni Soft to podkłady higieniczne stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniem pościeli i łóżka. Przeznaczone dla osób z problemem nietrzymania moczu jak również i małych dzieci, stanowią doskonałą ochronę przed przeciekaniem podczas zmiany pieluchy. Miękka włóknina wierzchnia, pozwalająca na pełen komfort użytkowania. Wkład chłonny z pulpy celulozowej, zwiększający chłonność produktu. Folia zewnętrzna, dodatkowo chroniąca przed przeciekaniem i przemieszczaniem się podkładu. Dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniem. Dostępne opakowania: 5 szt.

11.50 

Seni Soft: 90

Opis: Seni Soft to podkłady higieniczne stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniem pościeli i łóżka. Przeznaczone dla osób z problemem nietrzymania moczu jak również i małych dzieci, stanowią doskonałą ochronę przed przeciekaniem podczas zmiany pieluchy. Miękka włóknina wierzchnia, pozwalająca na pełen komfort użytkowania. Wkład chłonny z pulpy celulozowej, zwiększający chłonność produktu. Folia zewnętrzna, dodatkowo chroniąca przed przeciekaniem i przemieszczaniem się podkładu. Dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniem. Dostępne opakowania: 30 szt.

69.00 

Seni Soft: 90

Opis: Podkłady Seni Soft 90 x 170 to nowe podkłady ze skrzydłami do zawijania pod materac. Podkłady higieniczne Seni Soft przeznaczone do użytku zarówno dla osób starszych dotkniętych problemem inkontynencji jak również dla dzieci. Podkłady Seni stanowią doskonałe zabezpieczenie przed przeciekaniem podczas zmiany pieluchy. Górna warstwa podkładu wykonana jest z miękkiej, przyjaznej dla skóry włókniny, która zapewnia komfort choremu. Warstwę chłonną podkładów Seni Soft stanowi pulpa celulozowa. Podkład od spodu zabezpieczony jest białą nieprzepuszczalną folią antypoślizgową, z logiem SENI, która zapobiega przesuwaniu się podkładu na bieliźnie pościelowej i przedostawaniu się nieczystości na zewnątrz. Dostępne opakowania: 5 szt.

16.00