O NAS

An-Mar Medica

Sklep ortopedyczno-medyczny we Wrocławiu

W naszym asortymencie oprócz sprzętu ortopedycznego posiadamy również, sprzęt rehabilitacyjny i drobny sprzęt medyczny.
Współpracujemy z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi.

Celem firmy jest rzetelna i profesjonalna obsługa klientów, przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.
Pomagamy pacjentom w doborze sprzętu, który ułatwi codzienne życie w procesie leczenia i rehabilitacji oraz pozwoli pokonywać bariery architektoniczne. Priorytetem naszej firmy jest dobro pacjenta. Pomagamy również przy wypełnieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowanie przez NFZ, PCPR, MOPS i PFRON.

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt medyczny i akcesoria rehabilitacyjne takie jak stabilizatory kończyn dolnych, ortezy tułowia, kołnierze, gorsety, pasy przepuklinowe, oraz wózki inwalidzkie. Oferujemy również łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, kule rehabilitacyjne, laski, balkoniki rehabilitacyjne, jak również chodziki dla niepełnosprawnych i artykuły higieniczne. W stałej sprzedaży posiadamy także sprzęt toaletowy, artykuły medyczne, protezy piersi oraz rajstopy i podkolanówki przeciwżylakowe.

Sklep medyczny posiada wszystko, co nie zbędę jest do rehabilitacji oraz opieki nad osobami starszymi czy niepełnosprawnymi.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych jak również do jednostek służby zdrowia, jednostek centralnych i samorządowych oraz innych firm.

Działalność firmy prowadzona jest w ramach świadczeń objętych Powszechnym Ubezpieczeniem Zdrowotnym w ramach NFZ jak również przy pełnej odpłatności za świadczone usługi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty!